Vyplácíme exekuce Pomůžeme Vám vyplatit exekuci a odvrátit dražbu

Poskytujeme rychlé nebankovní hypotéky a půjčky na zástavu, které Vám pomohou vyřešit právě probíhající exekuci a odvrátit následnou dražbu.Pokud se někdy dostanete do této svízelné situace, je velice důležité tuto situaci začít řešit a nenechat ji zajít až do konce, v tomto případě do nedobrovolné dražby nemovitosti. Čím dříve se k problému postavíte čelem, tím větší je šance toto vyřešit, dluhy zaplatit, refinancovat, konsolidovat půjčky, vyplatit exekuce, nemovitost oddlužit.

Věříme, že každý se někdy v životě může dostat do finančních obtíží a nezvládne svou momentální situaci. Do problému se můžete dostat díky opoždění výplaty mzdy od zaměstnavatele, špatné nastavení výše splátek úvěrů a půjček, vyšší výdaje než příjmy (předlužení) nebo také situace kdy některý z členů rodiny přijde o zaměstnání.

Pomůžeme Vám z nepříjemné situace

Naše společnost Vám pomůžeme získat nebankovní hypotéku s nízkým úrokem podobně jako banka nabízí americkou hypotéku, s jediným významným rozdílem banka Vám exekuce nevyplatí. Pokud tak učiní někdo jiný za Vás, banka Vám stejně minimálně 5 let nepomůže, z důvodu záznamu v registrech.

V dnešní době, kdy se stalo moderním žít na dluh je běžné, že ne vždy se podaří splácet půjčky dle představ a člověk se velmi rychle z drobného nesplaceného dluhu dostane až k zesplatnění celého úvěru od věřitele, kdy tyto společnosti, firmy, státní instituce začnou vymáhat dluh prostřednictvím exekuce v plné výši navíc s příslušným penále a k tomu ještě náklady exekuce.

Dlouhodobá nebankovní hypotéka

Obraťte se nás, vždy nalezneme optimální řešení pro každého z Vás. Máme dlouholeté zkušenostem v oblasti:

  • bankovních a nebankovních hypoték, úvěrů
  • vyplácení exekucíodvracení dražeb
  • oddlužení osob a oddlužení nemovitostí
  • můžeme objektivně posoudit Váš problém
  • navrhneme řešení a zdarma Vám poradíme

V rámci vyplacení exekucí a odvracení dražeb nabízíme tato řešení:

  • Vyplácení exekuce prostřednictvím dlouhodobé nebankovní hypotéky s dlouhou dobou splatnosti až 30 let
  • Ti z Vás, kdo mají možnost během kratší doby získat úvěr od banky, můžeme poskytnout nebankovní hypotéku s kratší dobou splatnosti.
  • Vyplácíme exekuce na nemovitosti do 24 hodin!
  • S námi máte možnost odvrátit dražbu i pár hodin před jejím uskutečněním.

Pokud se někdy dostanete do některé z uvedených situací, je velice důležité tuto situaci začít řešit a nenechat ji zajít až do konce. V tomto případě do nedobrovolné dražby nemovitosti. Čím dříve se k problému postavíte čelem, tím větší je šance toto vyřešit, dluhy zaplatit, refinancovat, konsolidovat půjčky, vyplatit exekuce, nemovitost oddlužit.

Vyplňte formulář na bezplatnou a nezávaznou žádost o úvěr v pravé části stránky a naši obchodníci Vás budou kontaktovat.