Nebankovní hypotéky šlapou bankám na paty

Banky se hodně zaměřují na nabídku a propagaci úvěrů. Musí však striktně dodržovat podmínky poskytování úvěrů nebonitním klientům, nebo také klientům se záznamem v registru, nebo klientům kteří nemohou dostatečně prokázat příjem. Pokud by banky poskytli finance „každému“ je to přímá cesta k finanční krizi a propadu ekonomiky.

Když nejde půjčka od banky

Přísná kriteria bank, znamenají pro spoustu klientů zamítnutí úvěru z důvodů nedostatečné bonity, byť se ve většině případů jedná o drobné klopýtnutí ze strany klienta, banku však toto nezajímá. Klient, který potřebuje svoji situaci řešit nemá jiné řešení, než se obrátit na nebankovní sektor.

Nebankovní hypotéka má u nás podobný úrok jako v bance

V nabídce amerických hypoték bankám začínají konkurovat nebankovní společnosti, které úvěry poskytují za podobných podmínek, ale mnohem rychleji a co je nejdůležitější bez nahlížení do registrů a také bez prokazování příjmů.

Naše společnost nabízí jako jedna z mála dlouhodobé nebankovní hypotéky bez nahlížení do registrů a bez prokazování příjmů za bankovní úrok. Společnosti tohoto typu se tak vlastně stávají konkurenty bank a jejich úvěrů. Počítáme však s možností, předčasného splacení a pokud se klient rozhodne po vyčištění z registrů naši hypotéku refinancovat v bance, bez sankcí mu toto umožníme. Konkurenční výhodou je rychlost a to vše bez zkoumání bonity žadatele!

Kolik si může zájemce u podobné instituce půjčit?

Svým klientům nabízíme úvěr minimálně od 100 000 Kč až do neomezené výše maximálně však 70% z odhadu s možností následného navýšení v případě, že se klient osvědčí. Podmínky poskytnutí úvěru se neliší od těch, které požadují peněžní instituce. Úrokové sazby se pohybují stejně jako v bankách mezi 8 až 14 % a doba splácení se v rozmezí 1-30 let.

Výše úvěrů u nebankovních společností, stejně jako úroky a další poplatky, se podobají podmínkám v bankách. Velkou konkurenční výhodu vidíme v rychlosti zpracování žádosti a kontroly dokumentů. Stačí nám zaslat mailem 2 fotky nemovitosti a klient se do 30 minut dozví, v jaké výši mu společnost půjčku poskytne. Následující den, klient může přijet podepsat úvěrovou dokumentaci, kde vyplácíme část peněz ihned u podpisu a zbytek peněz  převedeme na jeho účet.

Stačí vyplnit naši žádost o nebankovní hypotéku a naši finanční specialisti se Vám obratem ozvou.