Nebankovní hypotéky jsou v česku oblíbenější než spotřebitelské úvěry

Statistiky letošního roku ukázali, že v České republice neustále stoupá zájem o nebankovní hypotéky-úvěry, či půjčky se zástavou nemovitostí a lidé je využívají více jako spotřebitelské úvěry poskytované bankami a nebankovními společnostmi poskytující klasické půjčky.Oblíbenost nebankovních hypoték poskytovaných solidními partnery nebankovního sektoru spočívá v mnoha výhodách oproti klasickému spotřebitelskému úvěru.

Důvodů je hned několik, hypotéky a úvěry poskytujeme bez nahlížení do bankovních a nebankovních registrů ( bez registrů),nezkoumáme vaše příjmy ( bez prokazování příjmů), další výhodou je rychlost vyřízení ( peníze máte do 24 hodin ), nejdůležitější je nižší úroková sazba jako v bance ( pouze u nás ), většina společností nabízí podobnou, nebo o něco málo vyšší úrokovou sazbu jako v bance.

Nebankovní hypotéka je bezúčelová půjčka se zástavou nemovitosti, tudíž nás nezajímá na co peníze použijete ( dovolená, rekonstrukce, vyplacení exekuce, oddlužení, koupě auta ), prostě si s penězi můžete naložit libovolně.

Nebankovní hypotéky jsou nabízeny do 70 % z odhadní ceny nemovitosti, tím pádem klient není omezen výší svých příjmů jako v bance.Vaše příjmy limitují v bance poskytnutou výši spotřebitelského úvěru, v průměru Vám banka půjčí od 50.000 do 200.000Kč.My vám nabízíme neomezenou výši úvěru.

Další výhodu nebankovních hypoték je dlouhá doba splatnosti, kterou si zvolíte sami 5-30 let, proto můžete splátku hodně snížit.

Důležitá věc je také možnost kdykoliv předčasně hypotéku doplatit bez sankcí, toto nabízíme našim klientům automaticky.

Důvěra klientů v nebankovní sektor je čím dál větší, důležité je se obrátit na silné společnosti s transparentními podmínkami, dlouhou dobou splatnosti, s možností úvěr kdykoliv doplatit bez sankcí, samozřejmě by společnost neměla vybírat předem žádné poplatky.

Pokud chcete rychle vyřešit Vaši finanční situaci obraťte se na Nás, stačí vyplnit on-line žádost na našich stránkách, budeme Vás kontaktovat a sdělíme Vám výšši splátky a podrobnosti nebankovní hypotéky.